Login

Affiliate program

Staňte sa súčasťou affiliate programu spoločnosti SumUp

SumUp, popredný európsky poskytovateľ mobilných POS riešení a výrobca platobného terminálu SumUp Air, spustil svoj nový affiliate program.

S pomocou platobného terminálu SumUp Air môžu obchodníci prijímať platby kreditnými a debetnými kartami. Tento terminál, ktorý možno prostredníctvom Bluetooth 4.0 pripojiť k akémukoľvek smartfónu alebo tabletu, je až desaťnásobne cenovo dostupnejší než tradične používané platobné terminály. SumUp Air si môžu obchodníci aktuálne kúpiť za cenu 39 €.

SumUp spolupracuje s množstvom popredných spoločností po celej Európe, a to vrátane UBS, Tupperware, DHL a ďalších.

Náš nový affiliate program je súčasťou veľkej marketingovej kampane, ktorá je zameraná na podporu predaja platobného terminálu SumUp Air na trhoch, ktoré považujeme za kľúčové. Buďte pri tom aj vy!

Čo získate?

  • Nadštandardná provízia: získajte až 30 € za každú zaplatenú objednávku terminálu SumUp Air. 20 € dostanete za každú zaplatenú objednávku a ďalších 10 € dostanete ku každej objednávke v prípade, že ste ich v danom týždni sprostredkovali aspoň desať.

  • Reklamné bannery s veľkou preklikovosťou: vyberte si z celého radu najrôznejších bannerov a textových odkazov propagujúcich SumUp.

  • Prvotriedna podpora: rýchla a na mieru šitá podpora od affiliate tímu spoločnosti SumUp.

Začnite ihneď!