O nás

Ponuka práce

O nás

Sme popredným poskytovateľom mobilných platobných terminálov (mPOS) v Európe. Náš príbeh sa začal pred piatimi rokmi, keď sme na trh uviedli úplne nový platobný systém s cieľom revolucionizovať naše odvetvie a prebudiť podnikateľského ducha v každom z vás. Vytvorili sme jedinečné zariadenie, ktoré spolu so smartfónom vo vrecku umožňuje drobným obchodníkom kdekoľvek akceptovať platby kartou.

Či už varíte kávu alebo opravujete autá, chceme pre vás vytvárať produkty, ktoré dokáže používať každý – aby ste sa mohli venovať tomu, čo robíte najlepšie. Našou misiou je jednoduchosť a efektivita, od online registrácie až po prijatie prvej platby. Tradiční poskytovatelia sa na malých obchodníkov nezameriavajú – my áno. Náš cenník je stručný a prehľadný a vy sa tak nemusíte obávať žiadnych prekvapení v podobe skrytých poplatkov.

Naša spoločnosť zažíva od svojho vstupu na trh v roku 2012 impozantný globálny rast. Expandovali sme už do 31 krajín vrátane Nemecka, USA či Brazílie. SumUp sa neustále rozširuje a v súčasnej dobe za nami stoja silní hráči ako American Express, BBVA, Groupon, Holtzbrinck Ventures a ďalší svetoznámi kapitáloví investori.

Pri prijímaní platieb sa dnes na SumUp spoliehajú stovky tisícov drobných obchodníkov v 31 krajinách po celom svete a my sa v inovovaní našich služieb posúvame stále ďalej. V nadväznosti na naše pôvodné produkty a mobilné či webové aplikácie sme vyvinuli sadu API a SDK rozhraní, ktoré umožňujú integráciu platieb SumUp s ďalšími aplikáciami, vrátane služieb tretích strá.

Technológie

Írska centrálna banka autorizovala SumUp ako inštitúciu elektronických peňazí sídliacu na území Írska (referenčné číslo: C195030). Spoločnosť má EMV (Europay, Mastercard a Visa) a PCI-DSS certifikáciu zaručujúcu to, že sú všetky platby spracovávané s ohľadom na najprísnejšie bezpečnostné štandardy.

Registračný list Írskej centrálnej banky

Proprietárne end-to-end riešenie SumUp je prvým kompletne EMV certifikovaným mPOS systémom na svete, ktorý zahŕňa celý platobný proces: od platobných terminálov cez mobilné aplikácie pre Android a iOS či platformu pre spracovanie platieb až po riešenia pre elimináciu rizík a podvodov. SumUp je tiež jediným poskytovateľom mobilných platobných terminálov, ktorý navrhuje a vyvíja svoje vlastné EMV-certifikované zariadenia.

Terminál SumUp Air predstavuje najbezpečnejší spôsob prijímania platieb kartami. Sme držiteľmi plnohodnotných certifikácií od širokého spektra regulačných orgánov, vrátane:

PCI PTS V4.0, SRED EMV certifikáty prvej i druhej úrovne Mastercard Pay Pass, Visa Pay Wave, American Express Expresspay MasterCard TQM MasterCard TIP, Visa ADVT Visa Ready

Team

Robíme veci inak. Vytvorili sme vlastné riešenie pokrývajúce všetky kroky platobného procesu, a dokážeme tak zakaždým ponúknuť tú najlepšiu hodnotu a služby. Vieme, aké sú platby pre drobných obchodníkov dôležité, a naše technológie preto využívame na to, aby sme riešili ich problémy. Veríme v otvorenú a transparentnú komunikáciu, nie v prísne pravidlá a hierarchiu. Sme tím pracovitých, talentovaných ľudí, ktorí majú jediný cieľ: vytvoriť lepší spôsob, ako prijímať platby. Stoja pred nami veľké výzvy a my potrebujeme šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí nám pomôžu poskytovanie platobného styku zmeniť od základov. Máte na to?

Pridajte sa k nám!