Staňte sa partnerom lídra na poli mPOS terminálov

Pozrite sa na úspešné príbehy našich partnerov, alebo sa s nami priamo spojte

Napíšte námPozri si úspešné príbehy

Korporácie a veľké spoločnosti

Veľké množstvo terminálov, ktoré väčšinou ani nie sú mobilné, znamená aj veľké množstvo každomesačných výdavkov. SumUp ponúka flexibilné a multifunkčné riešenia upravené presne podľa vašich predstáv. Mnohé riešenia sú k dispozícii ihneď prostredníctvom našich SDK a API rozhraní.

Spoločnosti, ktoré nám dôverujú

Vývojárske spoločnosti

Platobné riešenia sú pre mnohých komplexným problémom, nie však pre SumUp. Naši partneri môžu využiť naše eCom API a SDK pre iOS, Android alebo Windows. Umožnite obchodníkom prijímať platby kartou na ich webových stránkach alebo priamo v aplikáciách. S platobnými terminálmi a technológiami od SumUp môžete vašim zákazníkom ponúknuť skutočný omnichannel zážitok.

Bližšie informácie nájdete v sekcii SumUp pre vývojárov.

Vývojárske spoločnosti, ktoré nám dôverujú

Finančné inštitúcie

Klienti finančných inštitúcií, s ktorými SumUp spolupracuje, majú k dispozícii kompletné mPOS riešenie. Už žiadne dodatočné náklady za integráciu či prevádzku. V prípade potreby dokážeme našim partnerom dodať hotový produkt v priebehu niekoľkých dní.

Finančné inštitúcie, ktoré nám dôverujú

Maloobchodní partneri

SumUp, to sú moderné obchodné riešenia pre podnikateľov v akomkoľvek odvetví. Našim maloobchodným partnerom poskytujeme efektívne, technologicky vyspelé, ale zároveň jednoducho ovládateľné produkty, ktoré sú k dispozícii ihneď.

Maloobchodníci, ktorí nám dôverujú

Referenční partneri

Radi by ste vašim zákazníkom alebo členom ponúkli špičkové mPOS riešenie? Nezáleží na tom, či organizujete dizajnový veľtrh, vediete asociáciu doktorov alebo máte na starosti obchodných zástupcov – SumUp má riešenie presne pre vás.

Referenční partneri, ktorí nám dôverujú

Napíšte nám a zistite viac o tom, ako sa stať naším partnerom

Napíšte nám